Aktuální cesty

A kam se s námi vydáte vy?

 • KOSTARIKA & PANAMA
  20. 4. – 3. 5. 2022
  Kostarika, Panama
  Objevte kouzlo nejzelenější země Latinské Ameriky. Nahlédněte do kráteru aktivního vulkánu Poás, projděte se po úpatí ikonického vulkánu Arenal nebo mezi bahenními jezírky v oblasti Rincón de la Vieja. Nebude chybět ani koupání ve vulkanických termálních pramenech.
 • SICÍLIE & LIPARSKÉ OSTROVY
  17. - 22. 6. 2022
  Itálie, Sicílie a Liparské ostrovy
  Vydejte se na ostrovy slunce, moře, vulkánů a kulinářských zážitků. Vystoupejte na největší evropskou sopku Etnu, navštivte jedno z nejkrásnějších italských měst, Taormina, a zavítejte na odlehlé Liparské ostrovy, známé jako ostrovy boha ohně Héfaista.
 • ISLAND
  3. – 10. 7. 2022
  Island
  Vydejte se na pohádkový Island a objevte jeho magickou energii a nikdy nekončící dny! Navštivte zemi, která proslula největší koncentrací činných vulkánů na světě. Tato severská země každoročně přitahuje návštěvníky z celého světa a není divu.
 • KANADA, ALBERTA & BRITSKÁ KOLUMBIE
  17. – 30. 7. 2022
  Kanada - Alberta a Britská Kolumbie
  Zcela právem se o Vancouveru říká, že je jedním z nejlepších měst k životu na světě. Budete pokračovat přes Whistler, dějiště ZOH v roce 2010 na severovýchod do oblasti nejznámějších kanadských parků, Jasper a Banff. Parky prosluly svou přírodní krásou, množstvím jezer a ledovcovými splazy.
 • KEŇA
  15. – 24. 8. 2022
  Keňa
  Srpen a Keňa, toto spojení zná každý milovník přírody, a především afrických stepí a plání. Srpen je měsícem, kdy doslova miliony kusů vysoké zvěře překračují řeku Mara během své migrace na jih do Tanzanské oblasti Serengeti.
 • SKOTSKO
  29. 8. – 5. 9. 2022
  Skotsko
  O drsné zemi na severu Velké Británie jistě každý něco ví. Muži v typických kiltech, svižná a živelná muzika, libozvučné skotské dudy, tajemná a pověstmi opředená jezera, monumentální starobylé hrady v lůně krásné přírody, do věčných převalujících se mlh ponořená vřesoviště.
 • SEVERNÍ VIETNAM & LAOS
  4. – 18. 9. 2022
  Severní Vietnam & Laos
  Tato oblast je neprávem opomíjenou částí jihovýchodní Asie. Pojďte ji s námi více prozkoumat! Projeďte se uličkami starého města Hanoje na tradičních rikšách a chaloupku strýčka Ho nebo Chrám literatury.
 • ITÁLIE
  5. – 9. 10. 2022
  Itálie, Verona
  Pokud máte rádi skvělé víno a jídlo, krásnou přírodu a sluníčko, je pro vás tato cesta jako dělaná! Zavítejte do známých vinařských oblastí Soave a Valpolicella a navštivte místní vyhlášená vinařství. Ochutnejte nejen věhlasné víno, ale také skvělé sýry, uzeniny a olivový olej.
 • FRANCIE - PROVENCE
  19. – 26. 9. 2022
  Francie, Provence
  Provence je region, který chytne za srdce snad každého. Vnímat jej budete všemi smysly – ucítíte všudypřítomnou vůni levandulí, uslyšíte divoké šumění moře a poznáte starobylá města a přírodní skvosty, které patří k nejkrásnějším v Evropě.
 • EKVÁDOR & GALAPÁGY
  10. – 21. 10. 2022
  Ekvádor, souostroví Galapágy
  Poznejte to nejkrásnější z přírodních krás Ekvádoru. Ekvádor je nevelká země ležící přímo na rovníku, jejíž historie je úzce spjatá s Peru i se španělskými kolonizátory, a která má i přesto svou vlastní identitu. Navíc k ní patří i souostroví Galapágy.
 • MADAGASKAR
  6. – 24. 11. 2022
  Madagaskar
  Vydejte se na Madagaskar, čtvrtý největší ostrov na světě, velikostí srovnatelný s Francií. Od indického kontinentu se oddělil teprve před 88 miliony let.
 • HAVAJ
  8. – 20. 1. 2023
  Havaj
  Objevte ostrovní ráj, který se skládá z 19 korálových a sopečných ostrovů a 118 skal a útesů v Tichém oceánu. Havaj vábí své návštěvníky především svými tropickými teplotami, slunečními paprsky, vysokými vlnami útočícími na pobřežní skaliska a pohádkovými plážemi ke koupání, surfování a potápění.
 • KAMBODŽA, VIETNAM & OSTROV PHU QUOC
  15. – 25. 12 2023
  Kambodža & Vietnam
  Zavítejte s námi do Kambodže – z dob, kdy byla Angkorská říše všemocným impériem, se zde dochovaly stavby, které ve světě nemají obdoby. Navštivte nezapomenutelný chrámový areál a vrcholnou ukázku khmerské architektury, Angkor Wat.