Aktuální cesty

Zde naleznete seznam cest, které jsme pro Vás s láskou připravili.

 • 28. 3. - 6. 4. 2021
  Keňa, Keňa
  Keňa je známá svými národními parky s velkým množstvím divoké zvěře. Mimo velkých stád antilop, slonů a pakoňů zde můžete spatřit celou velkou pětku. Národní park Masai Mara na hranicích s Tanzanií se může chlubit největší migrací zvířat na světě.
 • 16. 2. – 27. 2. 2021
  Vietnam a Kambodža
  Během této cesty zavítáte do Kambodže, kde bude hlavním lákadlem návštěva nezapomenutelného chrámového areálu a vrcholné ukázky khmerské architektury, Angkor Wat. Poté přeletíte do Vietnamu, kde zažijete typickou plavbu lodí po kanálech v deltě Mekongu, závěr si vychutnáte na ostrově Phu Quoc.
 • 7. 1. - 11. 1. 2021
  Monte Magnola Impianti s.r.l, Piazzale Magnola, 61, 67046 Ovindoli AQ, Itálie
  Nádherné hory s velkým množství sněhu, bohatá historie, úžasná gastronomie, která je spojením horské a středozemní kuchyně a pohostinnost místních lidí. To vše a mnohem víc nabízí Abruzzo ve střední Itálii.
 • leden - únor 2021
  Monte Baldo - Lago di Garda
  Už jste se rozhodli, kam letos v zimě na dovolenou? Máte rádi hory, sluníčko a dobré jídlo a víno? Vydejte se s námi ke Gardskému jezeru! Mimo úžasného lyžování na Vás čekají zajímavé výlety, skvělá místní gastronomie nebo také návštěva vyhlášených lázní.
 • 17. 1. - 24. 1. 2021
  Mauricius
  Mauricius je jedním z nejznámějších tropických ostrovů Indického oceánu. Přestože leží u afrických břehů, je ovlivněn spíše britským a francouzským způsobem života. Pláže na Mauriciu patří se svou okouzlující krajinou v pozadí k nejkrásnějším na světě.

© 2020 Incoming & Incentive Tours