top of page
yoga-2176668_1920.jpg

Wellness víkendy

Rakousko

     NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?
  • Nádherné 4* wellness hotely

  • masáže a procedury v ceně

  • Volný vstup do wellness

  • Welcome drink

  • Doplňkový program

  • Degustační menu

  • Česky mluvící průvodce na místě

Wellness je pojem zahrnující obnovu těla i ducha a znamená cestu k souladu mysli, těla i duše. Zastavte na víkend čas a věnujte se pouze sami sobě v jednom k exkluzivních wellness hotelů v Rakousku, které jsme si pro Vás dovolili vybrat. S radostí jsme pro Vás připravili balíčkek obsahující příjemné ubytování, dobré jídlo a hlavně odpočinek a relax. Nechte se opečovávat bez výčitek a lenošte v bazénu, sauně nebo pod rukama zkušených masérů.

Hotel St. Martins Therme & Lodge se nachází na břehu vlastního jezera vedle národního parku Neusiedlersee-Seewinkel. Spojuje v sobě ubytování se vzrušující atmosférou v safari stylu s nejnovějším lázeňským zařízením.

 

Wellness-Golf-Familien-Hotel Dilly je zasazen do malebné horské krajiny údolí Windischgarsten v Horním Rakousku. Tento 4* superior hotel se stoletou tradicí nabízí 13 různých saun a parních lázní, solária, saunu ve srubu na zahradě a různé kosmetické programy. Wellness centrum se rozkládá na ploše 3000m2

Loisium Wine & Spa Resort Langenois, který navrhl známý americký architekt Steven Holl, stojí pouhých 10 km od Kremže a 50 minut jízdy autem od Vídně. Nachází se uprostřed vinic Langenlois, blízko oblasti Wachau zapsané na seznamu UNESCO, a nabízí vynikající wellness zázemí, bezplatný internet a parkování zdarma.

Datum:

16.10.- 18.10.2020
23.10.- 25.10.2020

Destinace:

Neziderské jezero
Windischgarsten
Wachau

Počet osob:

10 - 15 osob

Cena na osobu v DBL pokoji:

14 590 Kč

Zaujala Vás tato cesta?

Vyplňte dotazník a my Vám obratem zašleme detailní informace a program cesty

bottom of page