top of page
Vyhledat

VYZKOUŠELI JSME PRO VÁS WHITEPOD!

Představte si krásnou, sněhem pokrytou sjezdovku nad vesnicí  Cerniers en Valais ve švýcarských Alpách, na ní 15 bílých stanových kopulí, všude ticho a klid...

Tam jsme se vydali, abychom u recepce obdrželi sněžnice a vyšlápli si kopec až k naší sněhobílé polokouli, k číslu 9. Byli jsme naprosto učarováni výhledem z průhledné stěny stanu, která nám poskytovala překrásný výhled do údolí, v kamnech praskalo dřevo a z celého interiéru na nás dýchalo pohodlí a luxus. Na rozehřátí po cestě jsme dali saunu v chalupě, kde jsme také měli připravenou úžasnou večeři.

 

Následující den po snídani nás čekal bohatý program. Vyrazili jsme na krásnou túru na sněžnicích, odpoledne nás čekalo psí spřežení. Trochu jsme se báli, že nám vyhasne oheň v kamnech, byli jsme ale nadšeni, když jsme zjistili, že v době naší nepřítomnosti za nás majitelé udržovali teplo ve stanu. Další den jsme vyzkoušeli, jaké to je mít sjezdovku jen pro sebe. K areálu patří i vlek a 7 km červených a modrých sjezdovek, na kterých jsme trénovali jízdu na sněžných skútrech. Odpoledne jsme se odvážili na tandemové lety nad údolím. Poslední den jsme strávili v blízkém lyžařském centru „Portes du Soleil“, kde i ti nejnáročnější lyžaři našli svoje vyžití.


Po čtyřech dnech plných neuvěřitelných zážitků jsme se vrátili plni energie a radosti. Budeme vzpomínat na pohádkové ubytování, geniální sportovní vyžití, ale i krásné večery u praskajícího ohně.


5 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page