top of page
Vyhledat

RED BULL SEM, RED BULL TAM, RED BULL KAM SE PODÍVÁM

Pokud právě vyrážíte na zimní radovánky do Rakouska a vaše cesta vede přes Salzburg, neměli byste opomenout návštěvu Hangáru 7, který je domovem tzv. „Flying bulls“. Místem, kde se snoubí technika s uměním a neobvyklým kulinářským zážitkem.

Skleněná konstrukce této budovy je překrásnou ukázkou moderní architektury a dělí se na dvě hlavní části. V Hangáru 7 se nachází muzeum Red Bullu, které nabízí zajímavý pohled nejen na vystavená letadla a helikoptéry, ale i na formuli F1. Dále vás může zaujmout příběh Felixe Baumgartnera, prvního člověka, který překonal zvukovou bariéru bez použití stroje – vzal to hopem, doslova a do písmene, tedy volným pádem.

V Hangáru 7 se technici úspěšně snaží o zachování funkčnosti strojů, a to i těch historických. Velmi zajímavým exponátem je Bristol 171, poslední helikoptéra svého druhu, která je stále schopná létat, a to díky péči a píli místních pracovníků a odborníků.

Místní restaurace je opravdu unikátní, každý měsíc hostí jiného světově uznávaného šéfkuchaře. Ten s sebou přinese své největší speciality a kulinářská kouzla v podobě skvěle sestaveného menu.

 

Muzeum Red Bullu neustále získává na své oblíbenosti i pro exhibiční a reprezentativní účely. Hostí výstavy světových i mladých, nadějných umělců a nabízí velmi pestré a unikátní kousky vystavených exponátů. Hangár mile překvapil svou rozmanitostí, a proto bychom jej velmi rádi doporučili všem jako zajímavou zastávku při cestě za bílými svahy.

Více informací a adresu můžete načerpat a získat zde:

http://www.hangar-7.com/en/

7 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page