top of page
Vyhledat

MÁME TRAVEL BUTLERA

Máme Travel Butlera

Během 11 let fungování IITours v cestovním ruchu jsme zrealizovali nespočetně skupinových incentivních cest. Časem jsme si ale všimli, že je okolo nás mnoho velmi časově vytížených lidí. Tito jedinci často cestují. Je to jejich koníček, nebo součást povolání. V obou případech ale nemají čas řešit technikálie jednotlivých cest, trávit hodiny u internetu zajišťováním transferů, letenek, ubytování a načítáním informací o cílových destinacích.

Pro tyto lidi jsme tady my. S naším Travel butlerem.

Slovo butler se začalo používat v Anglii. Ačkoliv původ má mnohem starší a holubi na střeše si cvrlikají o jeho vzniku ve Francii. Původ není tak důležitý jako jeho náplň. Butler byl v minulosti hierarchicky nejvýše postavený mužský člen služebnictva, který měl na starosti chod celých domácností nebo panství. Zajišťoval vše, na co si jeho zaměstnavatel jen vzpomněl. Domlouval schůzky, organizoval pánův čas, zajišťoval, aby vše v domácnosti i mimo ní klapalo podle nastavených pravidel, a měl na starosti i ostatní služebnictvo.


Butlery ve svém původním slova smyslu už dnes nepotkáte, tedy v Čechách běžně ne. Zato v cestovním ruchu se tato služba začíná rozšiřovat velmi rychle.A o co tedy vlastně jde? Travel butler je člověk, který pro vás zajistí všechny služby spojené s vaší pracovní nebo soukromou cestou. Když říkám všechny, tak tím myslím všechny včetně zajištění transferů z domu/kanceláře na letiště, rezervací lístků do divadla, na koncert, sportovní utkání, rezervací v restauracích, konzultací a doporučení celého itineráře vaší cesty, změn v plánu cest na poslední chvíli atd.. Co je ale velmi důležité, je vám k dispozici, před, během i po vaší cestě. Pokud nevíte, jak si máte sbalit, jestli se hodí večerní róba, nebo budou stačit žabky, zmeškáte letadlo, uvíznete na letišti nebo nenajdete svůj hotel - ve všech případech jednoduše zavoláte svého butlera a on vám se vším poradí. Pokud máte problém s cizími jazyky a chcete usmlouvat na tržišti nákup 40 kg kmínu, zavoláte svého butlera a on kmín usmlouvá za vás. Tak to trochu přeháníme, ale můžete nás vyzkoušet.


V roce 2015 jsme pro své klienty, kteří tuto službu využívají, zrealizovali přes 30 cest. Mezi ty nejzajímavější patřil rodinný výlet do Ekvádoru a Galapág, víkendový výlet privátním letadlem do Andorry, cesty do  Ománu, na Maledivy, Seychely nebo pomoc při organizaci jazykových kurzů na Maltě a Novém Zélandu.  Travel butlering nás baví a tato služba přirozeně vyplývá z našeho přístupu k cestování a našim klientům. Proto budeme rádi, pokud i vy využijete našich služeb při zajištění vaší pracovní nebo soukromé cesty. 

2 zobrazení1 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page