top of page
Vyhledat

KDO JSME?


Kdo jsme?

Jsme mladá dynamická firma působící v oboru cestovního ruchu.… bla bla bla. Toto už jste asi někdy na internetu četli. Opravdová otázka nezní, kdo jsme, ale co děláme a proč?


Co děláme? 

Odpověď na první otázku může být jednoduchá. Úzce se specializujeme na pořádání incentivních cest do celého světa. Cesty, kterými naši klienti odměňují své nejlepší a nejváženější obchodní partnery.

Co přesně taková práce obnáší? Už 11 let cestujeme, létáme, objevujeme, ztrácíme se, zase se nacházíme, komunikujeme s hotely, leteckými společnostmi, organizujeme, inspirujeme a necháváme se inspirovat, učíme se, vymýšlíme zajímavé programy, zkoušíme nové aktivity, navštěvujeme veletrhy, připravujeme programy, inovujeme, prezentujeme naše nápady, vzděláváme naše klienty…

Proč to děláme?

Proč to děláme a proč byste měli zvážit využití našich služeb?

Proč využívat k cestování cestovní kancelář? V době internetu a neomezených informačních možností? Když si každý může svoji cestu zorganizovat sám? Jinými slovy - proč chodit do restaurace, když všechny recepty najdete na internetu? A můžete si uvařit sami?

Jednoduše proto, že to, co děláme, děláme každý den. Každý den řešíme situace, které většina lidí řeší jednou dvakrát do roka, každý den je někdo z nás v zahraničí, každý den létáme, hledáme ztracená zavazadla, řešíme zpožděné lety, rezervace služeb, transferů, ubytování, aktivit, a to všechno proto, abyste vy nemuseli, abyste šetřili čas a využili ho efektivněji, abyste měli jistotu, že to, co svým klientům nabídnete, bude mít úspěch, abyste nemuseli přemýšlet o politické situaci v dané zemi, o náročnosti programu, vhodnosti aktivit, vzdálenostech, časech potřebných k transferům a tak dále a tak dále. 

Děláme to proto, že nás cestování  baví, a věříme že, pro naše zákazníky má naše práce vysokou přidanou hodnotu.

Doopravdy jsme mladý tým, především duchem. Cestování je naše poslání, objevujeme svět a o naše zkušenosti se s vámi chceme podělit. 


Ivan

Jakub

Lucka

Lukáš

Paty


16 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page