USA - Národní parky

8. - 26. 9. 2018
  • Délka pobytu: 18 nocí
  • Charakteristika: poznávací
  • Datum: 8. - 26. 9. 2018
Sdílet:

Informace o zájezdu

Vydejte se na cestu po krásách západních států USA. Čekají Vás velkoměsta San Francisko a Los Angeles, město hazardu Las Vegas a úžasné národní parky, které jsou plné nejrůznějších přírodních divů: nechte se uchvátit monumentálním Grand Canyonem, prožijte nekonečné pouštní ticho v Death Valley, obdivujte největší stromy na světě v národním parku Sequoia, ohromné vodopády v Yosemite nebo pozoruhodné červené útvary v Bryce Canyonu. Neminete ani slavná velkoměsta s jejich unikátními památkami, rušnou atmosférou a pamětihodnostmi světového významu.

Atraktivity cesty:

  • možnost poznání těch nejzajímavějších a nejkrásnějších národních parků amerického západu
  • malá skupina a vysoká míra flexibility v rámci programu
  • návštěva ikon přírody USA: NP Yosemity, Grand Canyon nebo Bryce Canyon
  • cestování v 15místných vanech po max. 8 osobách
  • okruh cesty: San Francisko - NP Yosemity - NP Sequoia a Kings Canyon - Death Valley - Mono Lake - Las Vegas - Zion - Bryce Canyon - Arches - Monument Valley - Lake Powell - Grand Canyon - Palm Springs - Los Angeles - Hollywood - Beverly Hills - Santa Monica

Více informací a kompletní program naleznete zde.

 A pro ještě více informací nám napiště E-MAIL.

Další cesty:

Vietnam a Laos

Během této zahraniční poznávací cesty zavítáte do severní části Vietnamu a Laosu, které jsou neprávem trochu opomíjenou oblastí jihovýchodní Asie.

Itálie - Kampánie

Poznejte nádhernou oblast Kampánie s překrásnými ostrovy, které se rozkládají ve vodách Neapolského zálivu. Nejznámější z nich je Capri, kde se nachází i slavná Modrá jeskyně. Ischia a Procida sice nejsou tak známé, ale i tyto ostrovy mají svoji nepopiratelnou přitažlivost.

Peru a Bolívie

Během poznávací cesty do Peru a Bolívie prozkoumáte kulturní i přírodní bohatství těchto zemí. Okruh povede od břehů Tichého oceánu přes horské jezero Titicaca až po majestátní Andy a věhlasné Machu Picchu.